Pehmemööbel

30 aastat kogemusi

EUROINDEKS OÜ

Kvaliteet aastast 1977

Oleme turul tegutsenud 1977 aastast alates. Tegevust on teostatud erinevatel aadressidel Tartus ja teistes linnades. Alates 2009.a.asusime Tartus Ropkamõisa 10, pakkudes oma teenust üle Euroopa. Meie meeskonna eesmärgiks on restaureerida pehmet mööblit kvaliteetselt ja lähtuda kliendi soovidest. Töid oleme teostanud läbi aegade paljudele suurtele firmadele, organisatsioonidele ja kuulsatele isikutele üle Eesti ja väljaspoole Euroopat. Pehmemööbli restaureerimise Meister on eelmise Eestiaegse meistri käe all õppinud ja töötanud. Vähe on selliseid meistreid, kes on säilitanud samasugused oskused ja know-how (teadmised) nagu 100 aastat tagasi valmistati ja restaureeriti.

2008 aastast alates laiendas ettevõte oma meeskonda ning säilitades samasugused oskused ja teadmised nagu Eesti ajal õpetati, pakume uudse teenusena ümberehitust vanast mööblist ja uue antiikmööbli valmistamist. Vastavalt kliendi soovidele projekteeritakse pehmemööbel sellise kujuga nagu klient seda soovib ning kujundatakse sellise välimusega nagu see sobib keskkonda.

Eesmärgiks on valmistada antiikset , vastupidavat,mugavat, tervisliku,looduslikust materjalist pehmet mööblit ja leida uusi väljakutseid disainis!

Koostöö partnerid: 82 erinevat firmat Eestis ja Euroopas

Alates 15.01.2017 aastast asume Ringtee 37A, Tartu

pehme
pexels-photo-259580

Teenused

PEHME MÖÖBLI RESTAUREERIMINE:

Antiik ja tänapäevase mööbli taastamine valmistamise aja seisukorda.

VANA-AJA MÖÖBLI RESTAUREERIMINE

Puit nikerduste taastamine (uute valmistamine). Puidu taastamine valmimisaja seisukorda. Uus põhjariie, uued vedrud ,uued vahe ja pakkeriided (linane), uus mereheina polster, uus pealmine polsterdus grollariga (hobusesaba-laka jõhv). Katteriide paigaldamine. Kapitaalselt remonditud (restaureeritud) mööblile väljastatakse MÖÖBLI PASS (koos selgitusega : valmistamise aeg, valmistaja, eelmisel remondil tehtud vead ,parandused, muutmised jne. ) ja tagatakse vastupidavus intensiivsel kasutusel 25aastat

REMONT

Remondime igasugust pehmet mööblit. Vedrude, poroloonide ,katteriide ja muude detailide vahetus. Katteriide vahetus jne.Kunst -ja pärisnaha mööbli lahtiläinud õmbluste kokkuõmblemine. Puidust toolide jalgade liimimine, asendamine, valmistamine. Toolipõhjade katteriide vahetus. Diivanite ,tugitoolide katteriide vahetus jne.

ÜMBEREHITUS

Vana mööbli raamile uue ehitamine. Arvatavasti olete kogenud olukorda uue mööbli puhul kõvema istumise tagajärjel õnnetust “praks ja puruks” ? Selle vältimiseks soovitame otsida välja N Liidu aegne mööbel ja tuua see töökotta ning lasta disainida ning  ümber ehitada sellest  uus moodne mööbel.

HINNAD SÕLTUVAD TÖÖJÕU JA MATERJALI KULUST.

UUE TÄNAPÄEVA JA ANTIIKMÖÖBLI VALMISTAMINE:

a. Toote näidiste järgi www.tigudiivan.eu (vaata avalehelt tigudiivan näidiseid)

Võimalus muuta käetugede, istmete, seljatoe kuju ,vastavalt kliendi soovide järgi.

Küsimused ,info saate info@tigudiivan.eu

Tel. +3725285173

Tootele väljastatakse MÖÖBLI PASS ja tagatakse vastupidavus intensiivsel kasutusel 25aastat.

gplus2038822630-640x400
pexels-photo-259580
20151015_145545_RichtoneHDR-640x400

Koju visiit

Meister külastab Teie kodu, vaadates üle Teie pehmemööbli seisukorra ning andes hinnagu, milliseid töid vajab antud mööbel? Hindab uue riidekulu koguse vajalikkust ning lepitakse kokku hinnas. Visiidi hind Tartu linnas 15€. Tuues mööbli remonti arvestatakse koju visiidi hind hiljem mööbli restaureerimise hinnast maha!!!

Galerii

Ülevaade meie töödest

Oleme avatud

E – R: 9.00 – 17.00

L , P: SULETUD

Close Menu